MEIE INIMESED

Hetkel olen „meie“ mina – Kadri. Aga lähitulevikus erinevate ürituste ning reiside juurde saavad olema kaasatud päris mitmed inimesed, aga nendest jooksvalt, kui asjad on kindlad.

 

Kadri Rennel

Visionäär ja eestvedaja

Harituslik taust on mul selline, et olen lõpetanud rekreatsioonikorralduse bakalaureuse õppes Tallinna Ülikoolis (2008-2011) ja sain sotsiaalteaduste magistrikraadi Tartu Ülikoolis (2012-2015) õppides kultuurikorraldust. Nii et sealt teadmised aktiivsete tegevuste ning ürituskorralduse kohta. Õppisime aktiivsete tegevusetena: matkamist, rattaga matkamist, raftingut, süstaga sõitmist, lumelauaga sõitmist, ujumist jne. Lisaks läbisin mitmeid lisaaineid psühholoogia valdkonnas. See on valdkond, mis on mind alati köitnud.

2008-2011 olin aktiivne liige ja aitasin erinevaid projektidele läbi viia Külaliikumine Kodukant noorte rühmas.

Samadel aastatel osalesin erinevates noortevahetustes nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks sai kokku panna ja läbi viia noortevahetus Eestis (10 päeva ja 30 noort).

2009dast aastast kuni tänase päevani olen seotus Seiklusring OÜ tegemistega. Kus olen olnud kaasatud nende tegemistega suuremal või vähemal määral seotud. Seal pärinevad minu peamised ürituskorralduse kogemused ja ka grupijuhtimise kogemused. Seal oli võimalik koolis õpitud teadmised kohe ja kiirelt praktikasse panna. Üldiselt ürituse kokkupanemine vastavalt kliendi soovile, sellega terviku kujundamine, ja see selliselt läbiviija, et inimesed naudiksid seda lõpuks. Kõik toimib nagu õlitatult ja kõik on rahul.

2011-2012 veetsin aasta Inglismaal YMCA Fairthorne Manor, kus töötasin laste välitegevuste instruktorina. Olles valmis läbi viima üle 20ne erineva pooleteist tunnise tegevuse 12 lapsega grupis. Sealt pärinevad minu kvalifikatsiooni süsta/kanuu/bellboat (UK paddlesport assosiation 1 level couch) kohta, lisaks hea köietöö baas laskumiste, ronimiste jne köiega seotud harjutuste kohta.

2015. aastast alates olen olnud seotud Ronimisministeeriumi ja Ronimisakadeemiaga, olles instruktor ja laste ronimistreener. Sealt minu kirg ronimise vastu ja teadmise kaljuronimisest.

Läbisin Holistika Instituudi esimese aasta (2017-2018) ja reiki tervendamise koolituse Indias (2018). Need kursused on aidanud maailma natuke teise pilguga vaadata ja areneda suunas, mida ma kunagi varem poleks võimalikuks pidanud. Õpitu on väga kasulik meeskonna loomise ja grupi kui terviku kujundamisel ning selle hoidmisel, mis on grupireisidel äärmiselt oluline. Samuti oskuse olla inimeste kõrval ning aidata neid hirmudega vastakuti seista ja mugavustsoonist välja astuda näiteks kõrgusekartus või millegi esimest korda proovimine vms, millega võib aktiivse puhkuse reisidel silmitsi seista. Samuti loob see ühe uue võimaliku suuna reisikorralduses – enda sisse vaatamise reisid.